Ovuliacijos fazė: palaikykite savo kūną taikydami ciklo sinchronizavimo metodą®

Tai antrasis tinklaraščio įrašas iš 4 dalių serijos „The Cycle Syncing Method®“: mikroelementai ir botaninė parama keturioms infradijos ritmo arba hormonų ciklo fazėms.

„Flo Living“ tikslas yra padėti moterims subalansuoti hormonų pusiausvyrą ir išspręsti menstruacijų problemas, susijusias su maistu, papildais ir gyvenimo būdo pokyčiais. Mes laikomės funkcinės mitybos ir sisteminės medicinos metodo, kad pasiektume optimalią hormonų būklę.

Pirmas žingsnis bet kuriai moteriai* norint subalansuoti savo hormonus yra sužinoti apie 28 dienų hormonų ciklą, kurį valdo specialus biologinis ritmas, vadinamas infradietiškas ritmas. Infradijos ritmas vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį moterų sveikatai ir savijautai. Žinojimas, ko reikia jūsų kūnui kiekvienoje ciklo fazėje, yra labai svarbus ne tik hormonų gijimui, bet ir bendrai jūsų sveikatai. Norėdami geriau susipažinti su infradijos ritmu, peržiūrėkite pirmąjį šios serijos įrašą arba peržiūrėkite mano naują knygą Flo.

Tai yra antrasis tinklaraščio įrašas mūsų keturių dalių serija apie mikroelementus ir botaninę paramą padėti geriau palaikyti infradijos ritmą. Šiame įraše išnagrinėsime papildų poreikius ovuliacijos fazė.

4 Infrado ritmo fazės

Infradijos ritmas seka menstruacinį ciklą ir turi keturias skirtingas fazes. Jie yra:

  1. Folikulinė fazė
  2. Ovuliacijos fazė
  3. Liutealinė fazė
  4. Menstruacijų fazė

Moterims, kurios yra vaisingo amžiaus, raktas į optimalią sveikatą yra valgyti, judėti ir maitintis taip, kad būtų palaikoma kiekviena infradijos ritmo fazė. Kiekvienoje fazėje mūsų kūnai reikalauja skirtingos savijautos.

Ovuliacijos fazė vyksta 3–4 dienas ciklo viduryje, kai jūsų kūnas gamina kiaušinėlį ir išleidžia jį į kiaušintakį.

Norėdami sužinoti daugiau apie mikroelementų poreikius pirmoje ciklo fazėje (folikulinėje fazėje), spustelėkite čia. Norėdami sužinoti daugiau apie mikroelementų palaikymą ovuliacijos fazėje, skaitykite toliau!

Susipažinkite su ovuliacijos faze

Kada: 3–4 dienos ciklo viduryje, iškart po folikulinės fazės (kuri trunka 7–10 dienų) ir prieš liuteinę fazę (fazė prieš pat mėnesines).

Kas vyksta jūsų kūne:

  • Estrogeno antplūdis ir liuteinizuojantis hormonas (LH) atvyksta į sceną, kad paskatintų kiaušinėlio išsiskyrimą
  • Gimdos gleivinė tampa storesnė
  • Testosteronas pakyla, o vėliau greitai sumažėja

Kas vyksta jūsų smegenyse:

Šios fazės metu vykstantys hormonų poslinkiai suaktyvina žodines ir socialines smegenų sritis. Šiame etape galite jaustis socialiai ir komunikabiliausiai, todėl tinkamas laikas planuoti pokalbius su draugais ir svarbiais žmonėmis.

Maisto, mankštos ir gyvenimo būdo strategijos ovuliacijos fazei

Norint pasiekti optimalią hormonų būklę ir palengvinti periodines problemas, tokias kaip PMS, mėšlungis, pilvo pūtimas, spuogai, gausios ar nereguliarios mėnesinės ir menstruacijų nebuvimas, reikalingas daugialypis požiūris, apimantis maisto, judėjimo ir gyvenimo būdo strategijas, įgyvendinamas cikliškai. Skatinu moteris valgyti cikliškai, mankštintis pagal savo cikląir planuoti savo tvarkaraščius turėdami omenyje savo infradietišką ritmą.

Ovuliacijos fazėje, ypač jūsų testosterono lygis yra aukštas ir turėsite daugiau energijos, todėl galite treniruotis. Tai puikus laikas didelio intensyvumo intervalinėms treniruotėms ir kūno svorio grandinėms. Tačiau jei turite problemų dėl estrogeno skaidymo kepenyse ir žarnyne, galite patirti kiaušidžių skausmą arba spuogus. Valgydami kryžmažiedžius daržoves per šį laiką, iš organizmo pašalinsite estrogeno perteklių. Taip pat svarbu šiuo laikotarpiu pirmenybę teikti skaiduloms iš viso maisto, nes tai padės išlaikyti hormonų perteklių judėjimo link išėjimo!

Papildai taip pat yra svarbūs. Rekomenduoju pagrindinių mikroelementų kiekvienai vaisingo amžiaus moteriai; Šiuos reikėtų paimti kasdien. Taip pat rekomenduoju vartoti tam tikros fazės papildų, kad toliau palaikytumėte ir optimizuotumėte hormonų sveikatą kiekvienoje fazėje. Faziniam palaikymui ovuliacijos fazės metu rekomenduoju papildą, kuris padėtų estrogenų apykaitai.