Folikulinė fazė: palaikykite savo kūną naudodamiesi ciklo sinchronizavimo metodu®

Tai pirmasis tinklaraščio įrašas iš 4 dalių serijos „The Cycle Syncing Method®“: mikroelementai ir botaninė parama keturioms infradijos ritmo arba hormonų ciklo fazėms.

„Flo Living“ tikslas yra padėti moterims reprodukcinio amžiaus subalansuoti hormonų pusiausvyrą ir išspręsti menstruacijų problemas, susijusias su maistu, papildais ir gyvenimo būdo pokyčiais. Mes laikomės funkcinės mitybos ir sisteminės medicinos metodo, kad pasiektume optimalią hormonų būklę.

Pirmas žingsnis bet kuriai moteriai* norint subalansuoti savo hormonus yra sužinoti apie 28 dienų hormonų ciklą, kurį valdo specialus biologinis ritmas, vadinamas infradietiškas ritmas. Infradijos ritmas vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį moterų sveikatai ir gerovei, ir jūs tai patiriate savo mėnesio cikle. Žinojimas, ko reikia jūsų kūnui kiekvienoje ciklo fazėje, yra labai svarbus ne tik hormonų gijimui, bet ir bendrai jūsų sveikatai.

Siekiant padėti visoms moterims gilinti mokymąsi, tai yra pirmasis tinklaraščio įrašas mūsų keturių dalių serija apie mikroelementus ir botaninę paramą padėti geriau palaikyti infradijos ritmą. Šiame įraše išnagrinėsime konkrečius mikroelementų poreikius pirmajame ciklo etape: folikulinė fazė.

Trumpas įvadas į Infrado ritmą

Prieš pasinerdami į ypatumus, kaip palaikyti savo kūną maistu, papildais ir gyvenimo būdo strategijomis kiekvienoje ciklo fazėje, tai padeda geriau suprasti infradijos ritmą. Galite giliai pasinerti į infradijos ritmą čia arba mano naujoje knygoje Flotačiau čia yra keletas pagrindinių faktų:

 • Kiekvienas žmogus, turintis moterišką fiziologiją reprodukciniais metais, yra paveiktas infradijos ritmo
 • Infradijos ritmas yra vienas iš dviejų vidinių laiko matuoklių, kuriuos patiria moterys. Kitas laikrodis yra 24 valandų cirkadinis ritmas. Vyriškos fiziologijos žmonės patiria tik cirkadinį ritmą. Moteriškos fiziologijos žmonės patiria ir vieną, ir kitą.
 • Infradijos ritmas (ir keturios jo fazės) atitinka menstruacinį ciklą, tačiau manydami, kad infradijos ritmas veikia tik reprodukcinius hormonus, sutrumpėja jo globalesnis poveikis smegenims ir kūnui. Infradijos ritmas stipriai veikia šešias skirtingas kūno sistemas:
  • Smegenys
  • Metabolizmas
  • Imuninė sistema
  • Mikrobiomas
  • Reagavimo į stresą sistema
  • Dauginimosi sistema

Būtent todėl, kad infradijos ritmas cikliškai veikia visą mūsų fiziologiją, labai svarbu palaikyti kūną cikliškai. Moterims optimalios hormoninės sveikatos ir bendros sveikatos raktas yra valgyti, judėti, maitintis ir gyventi pagal infradijos ritmą.

Infradijos ritmas, išreikštas jūsų mėnesinių cikle, turi keturias skirtingas fazes. Jie yra:

 1. Folikulinė fazė
 2. Ovuliacijos fazė
 3. Liutealinė fazė
 4. Menstruacijų fazė

Šiandien mes giliai pasineriame į mikroelementų palaikymą folikulų fazei.

Susipažinkite su folikulų faze

Kada: 7–10 dienų po mėnesinių pabaigos.

Kas vyksta jūsų kūne:

 • Pirmoje šios fazės dalyje jūsų reprodukciniai hormonai yra žemiausio lygio (tokiame, kur jie buvo kraujavimo metu)
 • Estrogenas pradeda didėti vėlesnėje šios fazės dalyje
 • Jūsų gimdos gleivinė pradeda storėti
 • Jūsų kiaušidės ruošiasi išleisti kiaušinėlį ovuliacijos metu (kita fazė)
 • Metabolizmas yra lėtesnis, o ramybės būsenos kortizolio lygis yra mažesnis. Progesterono ar testosterono gamyba šiuo laikotarpiu nėra reikšminga, o moterys gali jaustis šiek tiek pavargusios, jei jų hormonai yra nesubalansuoti.

Kas vyksta jūsų smegenyse:

Subtilus estrogeno padidėjimas paskatino jus tuo metu planuoti naujus dalykus ir ieškoti naujų idėjų. Simboliškai tai yra naujos pradžios etapas.

Maisto, mankštos ir gyvenimo būdo strategijos folikulų fazei

Norint pasiekti optimalią hormonų būklę ir palengvinti menstruacijų problemas, tokias kaip PMS, mėšlungis, pilvo pūtimas, spuogai, gausios ar nereguliarios mėnesinės ir menstruacijų nebuvimas, reikalingas daugialypis požiūris, apimantis maisto, judėjimo ir gyvenimo būdo strategijas, įgyvendinamas cikliškai. Skatinu moteris valgyti cikliškai, mankštintis pagal savo cikląir planuoti savo tvarkaraščius turėdamas omenyje jų infradietišką ritmą – sistemą, kurią sukūriau, pavadinimu The Cycle Syncing Method(R).

Folikulinės fazės metu, ypač metabolizmas yra lėtesnis, o ramybės būsenos kortizolio lygis yra mažesnis. Turėtumėte pritaikyti savo maistą ir mankštos rutina kad atitiktų šį infradijos efektą. Šio etapo metu rekomenduoju bėgioti ar atlikti kitus kardio pratimus.

Papildai taip pat yra svarbūs. Yra pagrindinių mikroelementų Kiekvienai vaisingo amžiaus moteriai rekomenduoju kasdien vartoti papildų, kad apsisaugotų nuo hormonų disbalanso ir išliktų be simptomų. Moterys taip pat gali vartoti papildų, skirtų kiekvienai jų ciklo fazei, kad toliau optimizuotų savo hormonų būklę. Faziniam palaikymui folikulų fazės metu moterims rekomenduoju vartoti papildą, kuris kaupia energiją.