Ciklo sinchronizavimas su žolelėmis ir papildais

PMS smirda. Neturėtumėte kiekvieną mėnesį praleisti vienos savaitės su skausmu, pilvo pūtimu, spuogais, smegenų rūku ir nuovargiu. Neturėtumėte prarasti tiek daug laiko, kad jaustumėtės niūrūs. Jūs nenusipelnėte visų tų savaičių, kai prarandate produktyvumą ir esate mažiau dalyvaudami savo gyvenime.

Jei PMS ir menstruacijų problemos yra jūsų gyvenimo dalis, esate apvogtas! Galite susigrąžinti savo sveikatą ir gyvenimą. Kaip? Naudodami maistą, papildus ir gyvenimo būdą, kad pašalintumėte pagrindines mėnesinių skausmo ir PMS priežastis.

„Flo Living“ mano, kad visos moterys turėtų turėti prieigą prie lengvos ir prieinamos reprodukcinės priežiūros. Daugiau nei 15 metų mes padėjome tūkstančiams moterų visame pasaulyje subalansuoti hormonus ir susigrąžinti sveikatą mityba, papildais ir gyvenimo būdu. Mūsų patikrintas protokolas yra paremtas mokslu ir tyrimais, padedančiais pasiekti tikrų rezultatų.

Žinoma, galite pabandyti gydyti savo mėnesinių problemas ibuprofenu. Tačiau gydymas vietoje neveikia, ką – pripažinkime – jūs jau žinojote. Jei taškinis gydymas būtų veiksmingas, išgertumėte ibuprofeną arba Midol ir jaustumėtės geriau. Jūsų nuovargis išnyks. Jūsų spuogai iškart išnyks. Visą mėnesį jaustumėtės sveikai ir gerai.

Ar kada nors vartojote ibuprofeną ir jautėtės tikrai gyvi ir be simptomų?

Paprasčiau tariant, PMS gydymas vietoje neveikia. Tiesą sakant, tai gali pabloginti pagrindines problemas, sukeliančias PMS ir menstruacijų problemas.

Kodėl? Dvi priežastys:

 1. Vietinis gydymas padeda pašalinti simptomus, o ne gydyti pagrindines priežastis. Išgėrus ibuprofeno, galite gauti laikiną palengvėjimą, tačiau hormonų disbalansas, sukeliantis simptomus, yra negydomas ir ignoruojamas – ir dažnai jie pablogėja.
 2. Vietinis gydymas reiškia vartoti papildus TIK tada, kai pasireiškia simptomai, o tuo metu, kai atsiranda simptomų, jūsų sistema jau yra išbalansuota. Hormonų disbalansas, maistinių medžiagų trūkumas ir visos sistemos asimetrija, dėl kurios jaučiatės nelaimingi, jau yra gerai žinomi, o gydymas vietoje to negali ištaisyti.

Bet jūs GALITE ištrinti menstruacijų problemas ir PMS. Nereikia kentėti kiekvieną mėnesį.

Anksčiau turėjau baisų PMS, o dabar man sveikos, reguliarios mėnesinės. Žinau tik tada, kai ateina mėnesinės mano mėnesinių stebėjimo programa man sako, kad ateina. Tai visiškas posūkis nuo tada, kai buvau jaunesnis. Mano PMS paliko mane ant sofos, susirangiau su karšto vandens buteliu ir desperatiškai bandžiau paslėpti mano spuogus ir pilvo pūtimą.

Kokia yra PMS mažinimo ir laimingesnių mėnesinių kiekvieną mėnesį paslaptis?

Tai palaiko jūsų hormonus kiekvienoje 28 dienų hormonų ciklo fazėje, o ne tik geriant tabletes, kai pasireiškia simptomai. Turėti geresnį laikotarpį reiškia daryti PRIEŠINGĄ, nei gydyti vietoje: Paslaptis yra naudoti specifines žoleles ir papildus kiekvienoje mėnesio ciklo fazėje, kad būtų pašalintos pagrindinės priežastys, PRIEŠ joms tampant įkyriais, nepageidaujamais simptomais.

Ciklo sinchronizavimo su žolelėmis ir papildais privalumai

Kai pasirenkate tinkamą maisto produktai, adaptogenus ir vaistažoles tinkamu ciklo metu, palengvinsite PMS simptomus IR padarysite daug daugiau. Patirsite:

 • Nuoseklus, aiškus protinis dėmesys kiekvieną mėnesio dieną
 • Nuolatinis energijos lygis kiekvieną mėnesio dieną
 • Švari oda visą mėnesį
 • Savaitę prieš menstruacijas nėra pilvo pūtimo ar mėšlungio
 • Tvarkingesnė nuotaika be dramatiški nuotaikų svyravimai

Pirmas žingsnis siekiant sėkmingai sinchronizuoti maisto, maisto papildų ir gyvenimo būdo pasirinkimą su 28 dienų hormonų ciklu ir išsivaduoti nuo PMS bei probleminių periodų – suprasti savo hormonų ciklą, kurį valdo infradietiškas ritmasir palaikyti jūsų kūną pagrindiniais būdais kiekvienoje ciklo fazėje.

Palaikykite antrąjį savo kūno ciklą: Infrado ritmas

Menstruacijų metu moterys patiria du biologinius ciklus:

 1. CIRKADINIS RITMAS yra 24 valandų biologinis ciklas, kurį patiria visų lyčių žmonės. Jis reguliuoja miego ir pabudimo ciklą ir energijos svyravimus kiekvieną dieną.
 2. INFRADIJOS RITMAS yra 28 dienų hormonų ciklas. Tai patiria žmonės, turintys moterų fiziologiją reprodukciniais metais. Infradijos ritmas turi keturias fazes, ir kiekvienai iš jų reikalinga speciali žolelių ir mikroelementų palaikymas, kad subalansuotų hormonus ir išvengtų simptomų.

Infradijos ritmas, dar žinomas kaip „antrasis kūno laikrodis“, veikia šešias skirtingas kūno sistemas:

 1. Smegenys
 2. Metabolizmas
 3. Imuninė sistema
 4. Mikrobiomas
 5. Reagavimo į stresą sistema
 6. Dauginimosi sistema

Kiek šiose šešiose sistemose skiriasi infradijos ritmas?

 • Infradijos ritmas sukuria 25 % pokytį jūsų smegenų chemijoje per kiekvieną mėnesį, o tai reiškia, kad kiekvieną mėnesį turėsite skirtingą dėmesio lygį ir skirtingas jėgos sritis. Kada tu planuoti savo tvarkaraštį pagal savo infradijos ritmą galite būti produktyvesni ir mažiau streso.
 • Metabolizmas pagreitėja ir sulėtėja per infraraudonųjų spindulių ritmą, todėl reikia keisti kada ir ką valgaiir kaip tu treniruojiesi.
 • Kortizolio lygis pakyla tam tikromis infraraudonųjų spindulių ciklo fazėmis, todėl be tinkamos paramos ir priežiūros tomis fazėmis galite patirti daugiau streso ir uždegimo. savo treniruotes (atsižvelgiant į tai, kokio tipo treniruotes darote) gali būti priešinga.
 • Infradijos ritmo metu jūsų oda keičiasi, tai reiškia, kad jums bus naudinga kitaip odos priežiūros tvarka skirtingu mėnesio laiku
 • Kadangi jūsų hormonai svyruoja infradijos ritmo metu, jūsų kūnui reikia įvairių žolelių ir papildų, kad jūsų sistema išliktų subalansuota. Tikslinės žolės taip pat padeda organizmui detoksikuoti ir maitina visą kūną.

Infradijos ritmas turi keturias skirtingas fazes. Jūsų kūnas ir smegenys labai pasikeičia kiekvienoje fazėje, nes jūsų reprodukciniai hormonai svyruoja:

 • 1 fazė: folikulinė (7–10 dienų po mėnesinių)
 • 2 fazė: ovuliacija (iki 4 dienų ciklo viduryje)
 • 3 fazė: liutealis (10–14 dienų nuo ovuliacijos iki mėnesinių)
 • 4 fazė: menstruacijos (3–7 mėnesinių dienos)

Geriausios žolelės ir papildai kiekvienai jūsų infraraudonojo ritmo fazei

Kadangi jūsų hormonai keičiasi kiekvieną savaitę, o simptomai skiriasi nuo šių hormonų santykio kiekvienoje fazėje, tikslinga vartoti papildus kiekvienai fazei, kad palengvintumėte simptomus ir išlygintumėte ciklą.

Sukūriau FLO gyvenimo ciklo sinchronizavimo priedus, kad suteiktų jums tikslios pagalbos, kurios jums reikia ciklui be simptomų. Šie papildai suteikia jums žolelių ir mikroelementų infrastruktūrą, kurios jums reikia norint pašalinti pagrindines menstruacijų problemų priežastis ir pašalinti simptomus, tokius kaip PMS, pilvo pūtimas, spuogai, nuotaikos svyravimai, energijos trūkumas ir nuovargis. Ir jūs tiesiog paimkite tą, kuris tinka tam fazei, kurioje esate – taškas.

1: CoQ10 FOLIKULINĖ FAZĖ

Iškart pasibaigus mėnesinėms galite jaustis pavargę ir mažiau susikaupę. Jūs turite sukurti gilią energiją iš savo ląstelių. CoQ10 yra antioksidantas, kuris palaiko sveiką energijos lygį, saugo mūsų ląstelės kovoja su oksidaciniu stresu ir netgi gali padėti panaikinti kai kuriuos laisvųjų radikalų daromus pažeidimus. (Tai išgalvotas būdas pasakyti, kad tai padeda sulėtinti senėjimą). CoQ10 padeda palaikyti subalansuotas cukraus kiekis kraujyjekuris yra būtinas norint palaikyti sveikus hormonus ir padeda skatinti gerą kiaušidžių reakcija ir kiaušinių sveikata. CoQ10 yra svarbus siekiant apsaugoti jūsų vaisingumą dabar ir ateityje.

#2: DIM už OVULIACINĖ FAZĖ

Labai dažnai estrogeno perteklius šioje fazėje gali sukelti kiaušidžių skausmą ir spuogus. Jūsų organizmui reikia pagalbos, kad greičiau suskaidytų estrogeną. DIM yra galingas natūralus junginys, randamas kryžmažiedžių daržovėse, pvz., brokoliuose ir Briuselio kopūstuose, ir padeda iš organizmo išvalyti panaudotą estrogeną. Tyrimai rodo, kad DIM padeda palaikyti sveiko estrogeno lygio. Subalansuotas estrogenų kiekis yra labai svarbus norint išlaikyti odą visą mėnesį ir išlaikyti sveiką svorį. Padėdama organizmui veiksmingai ir efektyviai detoksikuoti estrogenus, taip pat padeda sumažinti PMS simptomus, tokius kaip mėšlungis ir pilvo pūtimas.

#3: Chromas ir cinamonasLUTEAL FAZĖ

Metabolizmas natūraliai yra didesnis ciklo liuteininėje fazėje. Tačiau dauguma iš mūsų nevalgo pakankamai kalorijų, nes buvome išmokyti tikėti, kad kasdien turėtume valgyti tiek pat kalorijų (pasirodo, kad tai naudinga tik vaikinams). Mūsų gebėjimas deginti kalorijas didėja, bet taip pat didėja ir mūsų potraukis maistui. Šio etapo metu labai svarbu išlaikyti subalansuotą cukraus kiekį kraujyje, todėl šio etapo metu gali būti tikrai naudinga vartoti papildus, kuris palaiko cukraus kiekio kraujyje stabilumą. Tyrimas rodo kad cinamono vartojimas yra susijęs su reikšmingu gliukozės kiekio kraujyje sumažėjimu nevalgius, ir buvo parodytas chromas padeda sumažinti jautrumą insulinui ir pagerinti angliavandenių apykaitą.

4: kvercetinas ir dilgėlės MĖnesinių fazė

Jūsų ciklo mėnesinių fazės metu jūsų gimdai reikia paramos, kad sumažintumėte uždegimą ir numalšintumėte mėšlungį. Todėl šiam priedui pasirinkau kvercetiną ir dilgėles. Abu padeda sumažinti oksidacinį stresą ir uždegimą. Dilgėlės yra gausu vitaminų A ir C, taip pat geležies ir kalcio, kuris padeda papildyti maistinėmis medžiagomis jūsų kraujavimo metu. Kvercetinas palaiko sveika imuninės sistemos veikla kuris šios fazės metu šiek tiek nuslopinamas ir a sveikas uždegiminis atsakas.

Pastaruosius 20 metų tyrinėjau geriausias vaistažolių ir papildų strategijas, skirtas mėnesines turinčioms moterims, ir sukūriau šiuos galingus, palaikančius papildus, naudodamasis savo giliomis žiniomis.

Jei kamuoja PMS ir kitos menstruacijų problemos, kviečiu išbandyti FLO Living Cycle Syncing Supplements. Jie yra specialiai sukurti tam, kad palaikytų jūsų unikalią moters fiziologiją ir pašalintų pagrindines menstruacijų ir PMS priežastis.

Skirtingai nuo taškinio gydymo, pvz., ibuprofeno, FLO Living Cycle Syncing Supplements padeda optimizuoti hormonų kiekį kiekvienoje ciklo fazėje, kad galėtumėte rasti ilgalaikį palengvėjimą. Jūs nusipelnėte geresnio už laikiną, iš dalies veiksmingą, o kartais ir pavojingą vietoje esantį gydymą rinkoje.

Kiekviena FLO Living Cycle Syncing Supplement rinkinio formulė buvo moksliškai sukurta naudojant gydomąsias žoleles, todėl garantuojame, kad JOKIŲ užpildų ir JOKIŲ priemaišų.

Tai mitas, kad PMS yra gyvenimo dalis, o mėšlungis, pilvo pūtimas ir kiti simptomai yra tik dalis mėnesinių. Periodinės problemos NĖRA neišvengiamos. Galite panaudoti savo žinias apie infradijos ritmą, kad pašalintumėte pagrindines PMS ir mėnesinių skausmo priežastis ir paverstumėte mėnesinį ciklą be simptomų. Jūs nusipelnėte jaustis geriau!

At Flo Living, kuriame ateitį, kurioje būtų lengva ir paprasta gauti tikslinę pagalbą dėl hormoninių simptomų nuo pirmųjų iki paskutinių mėnesinių. Tinkamai parama, vaisingo amžiaus moterys gali palengvinti simptomus, išgyventi mažiau skausmo, atrodyti ir jaustis geriausiai – to nusipelnė kiekviena moteris.

PASTABA: šiuose įrašuose vartojame žodžius „moteris“ ir „moterys“ bei jos įvardžius, kad būtų lengviau rašyti, tačiau principai ir patarimai galioja bet kuriam asmeniui, neatsižvelgiant į lytinę tapatybę, gimusiam su moters fiziologija. Tuo pačiu metu, jei esate žmogus, gimęs su vyriška fiziologija ir identifikuojatės kaip ne dvejetainis arba pereinate prie moters tapatybės, ciklinės paramos sistemos naudojimas gali padėti jaustis labiau sinchronizuotai su savo moteriška energija.