Menstruacijų fazė: palaikykite savo kūną taikydami ciklo sinchronizavimo metodą®

Tai ketvirtasis tinklaraščio įrašas iš 4 dalių serijos „The Cycle Syncing Method®“: mikroelementai ir botaninė parama keturioms infradijos ritmo arba hormonų ciklo fazėms.

„Flo Living“ tikslas yra padėti moterims subalansuoti hormonų pusiausvyrą ir išspręsti menstruacijų problemas, susijusias su maistu, papildais ir gyvenimo būdo pokyčiais. Mes laikomės funkcinės mitybos ir sisteminės medicinos metodo, kad pasiektume optimalią hormonų būklę.

Pirmas žingsnis bet kuriai moteriai* norint subalansuoti savo hormonus yra sužinoti apie 28 dienų hormonų ciklą, kurį valdo specialus biologinis ritmas, vadinamas infradietiškas ritmas. Infradijos ritmas vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį moterų sveikatai ir savijautai. Žinojimas, ko reikia jūsų kūnui kiekvienoje ciklo fazėje, yra labai svarbus ne tik hormonų gijimui, bet ir bendrai jūsų sveikatai.

Norėdami sužinoti daugiau apie infradijos ritmą, galite peržiūrėti išsamų įrašą, kurį parašiau apie infradijos ritmą čia, o daugiau apie ciklo sinchronizavimo metodą® čia. Norėdami giliai pasinerti, pasiimkite mano naujos knygos kopiją „The Flo“.kuris yra susijęs su unikaliais mūsų 28 dienų hormonų ciklo ritmais „The Cycle Syncing Method®“ ir konkrečia pagalba, kurią galime pasiūlyti savo kūnui kiekvienos fazės metu.

Tai yra ketvirtasis tinklaraščio įrašas mūsų keturių dalių serija apie mikroelementus ir botaninę paramą padėti geriau palaikyti infradijos ritmą. Skaityti Šiame įraše išnagrinėsime papildų poreikį 28 dienų hormonų ciklo mėnesinių fazėje.

Infradinio ritmo 4 fazės

Infradijos ritmas seka menstruacinį ciklą ir turi keturias skirtingas fazes. Jie yra:

  1. Folikulinė fazė
  2. Ovuliacijos fazė
  3. Liutealinė fazė
  4. Menstruacijų fazė

Moterims, kurios yra vaisingo amžiaus, raktas į optimalią sveikatą yra valgyti, judėti ir maitintis taip, kad būtų palaikoma kiekviena infradijos ritmo fazė. Kiekvienoje fazėje mūsų kūnai reikalauja skirtingos savijautos.

Menstruacijų fazė yra nuo 3 iki 7 dienų kraujavimo metu.

Daugiau apie mikroelementų poreikius galite sužinoti pirmoje ciklo fazėje (folikulinėje). čiaantroji fazė (ovuliacija) čiair trečioji fazė (liutealinė) čia. Šiandienos įraše mes giliai pasinersime į mikroelementų palaikymą menstruacijų fazėje.

Susipažinkite su menstruacijų faze

Kada: Nuo 3 iki 7 dienų kraujavimo metu.

Kas vyksta jūsų kūne:

  • Geltonkūnis vėl absorbuojamas organizme
  • Progesterono lygis mažėja
  • Jūsų gimda išskiria storą endometriumo pamušalą, susidariusį liutealinėje fazėje
  • Estrogenas pasiekia žemiausią tašką prieš pat kraujavimą

Kas vyksta jūsų smegenyse:

Kairysis (analitinis) ir dešinysis (jausmo) smegenų pusrutuliai šiuo metu bendrauja daugiausia, o tai reiškia, kad tai puikus laikas integruoti savo jausmus apie gyvenimo situacijas ir priimti sprendimus, kaip elgtis toliau. Tai idealus laikas apmąstymams ir dienoraščiams.

Maisto, mankštos ir gyvenimo būdo strategijos menstruacijų fazei

Norint pasiekti optimalią hormonų būklę ir palengvinti menstruacines problemas, tokias kaip PMS, mėšlungis, pilvo pūtimas, spuogai, gausios ar nereguliarios mėnesinės ir menstruacijų nebuvimas, reikalingas daugialypis požiūris, apimantis maisto, judėjimo ir gyvenimo būdo strategijas, įgyvendinamas cikliškai. Skatinu moteris valgyti cikliškai, mankštintis pagal savo cikląir planuoti savo tvarkaraščius turėdami omenyje savo infradietišką ritmą.

Menstruacijų metu, ypač jūsų hormonų lygis yra žemiausias, todėl svarbu valgyti pakankamai kalorijų ir sutelkti dėmesį į atkuriamąsias treniruotes. Treniruokitės atsipalaidavę, net jei nejaučiate diskomforto. Laikas viską daryti lėtai ir teikti pirmenybę poilsiui. Šiame etape puikiai tinka švelnus vaikščiojimas arba labai lengva joga. Kraujuodami įsitikinkite, kad gausite daug baltymų ir sveikų riebalų, nes tai padės gaminti hormonus. (Šiuo etapu jūsų hormonų lygis yra žemiausias.) Maisto produktai, padedantys išlaikyti jūsų geležį, pavyzdžiui, raudona mėsa ir pupelės, taip pat yra naudingi ir dabar. Kai kurių jūros gėrybių ar mineralinių jūros dumblių pridėjimas padeda papildyti mineralų kiekį jūsų organizme.

Papildai taip pat yra svarbūs. Rekomenduoju pagrindinių mikroelementų kiekvienai vaisingo amžiaus moteriai –papildai, kuriuos svarbu vartoti kasdien. Taip pat rekomenduoju vartoti tam tikros fazės papildų, kad toliau palaikytumėte ir optimizuotumėte hormonų sveikatą kiekvienoje fazėje. Faziniam palaikymui menstruacijų fazės metu rekomenduoju vartoti derinį, kuris palengvins mėšlungį ir sustiprins imuninę funkciją.