Kaip natūraliai gydyti gimdos fibromas

Estrogenai dominuoja organizme, kai estrogeno yra per daug, palyginti su progesteronu. Taip gali nutikti dėl mūsų valgomo maisto, naudojamų grožio ir kūno priežiūros produktų, streso, prasto miego, kitų aplinkos veiksnių arba dėl visų aukščiau išvardytų veiksnių derinio. Gali būti labai sunku visiškai išvengti estrogenų pertekliaus, nes kiekvieną dieną mus supa cheminės medžiagos, kurios sutrikdo hormonų harmoniją. Endokrininę sistemą ardančių medžiagų yra visur – nuo ​​baldų iki nagų lako ir buitinių valymo priemonių.

Kodėl jūsų gydytojas neturi atsakymo, kaip gydyti fibromą

Gydytojo kabinete gimdos miomų diagnozė dažnai reiškia vieną dalyką: receptą kontraceptines tabletes. Taip yra todėl, kad dauguma gydytojų mano, kad tabletės yra būdas kontroliuoti fibromų augimą ir simptomus, kuriuos patiriate. Tačiau problema yra ta, kad šiuo „gydymu“ iš tikrųjų negydoma pagrindinė gimdos miomų priežastis arba iš tikrųjų nepalaikoma ilgalaikė gimdos sveikata. Tiesą sakant, hormoninė gimstamumo kontrolė yra susijusi su a galybė šalutinių poveikių kurie galiausiai pablogina hormonų disbalansą.

Kita galimybė, kurią gydytojai skiria moterims, turinčioms fibroidų, yra operacija, ir dauguma iš mūsų, visiškai teisingai, nori kuo labiau vengti invazinių procedūrų, ypač dėl to, kad dėl šios operacijos gali atsirasti randų audinys, kuris gali apsunkinti nėštumą.

Tačiau nenusiminkite: nepaisant to, ką gydytojas jums pasakė, vaistai ir chirurgija yra ne vienintelės jūsų galimybės. Galite naudoti natūralias strategijas, kad sumažintumėte dabar turimų miomų dydį, išvengtumėte naujų miomų augimo ir pakeistumėte problemą.

Patikimi natūralūs gimdos fibromų gydymo būdai

Norint gydyti fibromą ir palengvinti simptomus, pirmiausia reikia pasirinkti maistą ir gyvenimo būdą, kurie padėtų jūsų organizmui apdoroti ir kuo veiksmingiau pašalinti estrogeno perteklių. Jūsų tikslas yra sugrąžinti estrogeno kiekį ir progesterono kiekį jūsų organizme.

Galbūt girdėjote, kad moterys, turinčios fibroidų, turėtų vengti mėsos ir pieno produktų, pagamintų iš gyvūnų, gydomų sintetiniais hormonais. Taip yra todėl, kad sintetiniai hormonai yra galingi estrogenai, galintys sukelti estrogenų dominavimą ir išprovokuoti miomų augimą. Tačiau, kaip kai kurie maisto produktai kenkia miomoms, kiti maisto produktai puikiai tinka fibroms sutvarkyti. Maistas, kovojantis su miomomis, padeda organizmui apdoroti ir išplauti estrogeno perteklių bei padidinti progesteroną – abu jie gali padėti sulėtinti (arba sustabdyti!) fibromų augimą.

Kita fibroidų dėlionės dalis yra genetika. Jei sergate fibroma, tikėtina, kad jūsų mama ar seserys taip pat turi šią sveikatos problemą. Taip pat labiau tikėtina, kad jūsų dukrai paauglystėje ir 20-ies metų amžiuje bus didesnė rizika susirgti fibroma. Bet jūs galite sustabdyti šį domino efektą sprendžiant estrogeno perteklių tai yra problemos šaltinis.

6 paprasti žingsniai, kaip natūraliai gydyti fibromą

Norėdami išgydyti fibromą, turite pašalinti vieną iš pagrindinių problemos priežasčių: estrogenų dominavimą. Tai geriausias būdas ateityje išlikti be fibromų. Šis natūralus gydymas nėra sudėtingas, tačiau tam reikia kelių žingsnių, įskaitant valgymą taip, kad išplautų estrogenus, padidėtų progesterono kiekis, pašalinti sintetinių estrogenų šaltinius pvz., pesticidai, chemijos pagrindu pagaminti grožio produktai ir kosmetika bei įprasti buitiniai valikliai iš jūsų gyvenimo, ir palaiko natūralias jūsų organizmo detoksikacijos ir šalinimo sistemas.

1. Vartokite papildą, specialiai skirtą fibroidams gydyti.

FLO Living RELEASE rinkinys siūlo tikslines maistines medžiagas, kurios padeda palaikyti sveiką estrogeną ir medžiagų apykaitą, kad būtų lengviau ir sveikiau. Mūsų pritaikytas papildų mišinys suteikia jums žinomiausių optimizavimo priemonių, kurios pašalina estrogeno perteklių ir palaiko kepenis per kiekvieną detoksikacijos fazę.

miomų papildas2. Valgykite, kad pamaitintumėte savo hormonų pusiausvyrą.

Sumažinkite savo estrogenų perteklius pakeitus mitybą ir dienos režimą – tai vadinama ciklo sinchronizavimu. Į tai įeina valgymas, sportuotiir gyventi geriausią savo gyvenimą ciklišku būdu, kuris optimizuoja jūsų gijimą ir ilgalaikę sėkmę.

Kai valgote hormoniškai palaikančiu būdu, kiekvieną ciklo savaitę įtraukiate tam tikrų maisto produktų ir keičiate maisto produktų pasirinkimą, pereidami per kiekvieną savo ciklo etapą. Šis cikliškas požiūris palaiko optimalią hormonų pusiausvyrą ir medžiagų apykaitą visą mėnesį.

3. Iškirpkite chemikalus.

Tyrimai rodo, kad endokrininę sistemą ardančios cheminės medžiagos, pvz., esančios kasdieninėse valymo priemonėse, kosmetikos ir kūno priežiūros priemonėse, vejos priežiūros cheminėse medžiagose, minkštuose balduose, vinilo gaminiuose (pvz., dušo užuolaidose), plastikiniuose maisto induose ir plastikinėje maisto plėvelėje, yra glaudžiai susijusios su gimdos fibromų vystymasis.

Vengtinų dalykų sąrašas (dušo užuolaidos?!) gali atrodyti ilgas ir pribloškiantis, tačiau išvengti šių cheminių medžiagų yra lengva – ir, puikios naujienos, daugelis variantų be cheminių medžiagų yra pigesni nei įprasti. Pavyzdžiui, sodos ir acto, skirto namams valyti, galima nusipirkti dideliais kiekiais ir už centus už dolerį, palyginti su cheminėmis valymo priemonėmis. Panašiai, vejos neapdorojimas chemikalais yra nemokamas! Jei naudojate plastikinius maisto saugojimo indus, laikui bėgant galite juos pakeisti stiklu ir nerūdijančio plieno variantais (kurie tarnaus visą gyvenimą); tas pats su dušo užuolaida iš sveikesnės medžiagos.

4. Palaikykite savo mikrobiomą.

Tikriausiai esate girdėję apie mikrobiomą arba žarnyne gyvenančių klaidų rinkinį. Mažiau žinoma, kad mikrobiome yra bakterijų kolonija, kuri padeda metabolizuoti estrogenus. Ši bakterijų kolonija vadinama estrobolomu, o kai mikrobiomas sveikas, tai ir estrobolomas. Tačiau kai gerosios ir blogosios klaidos mikrobiome yra išbalansuotos (žarnyno disbiozė), estrobolomas negali efektyviai atlikti savo darbo ir organizme kaupiasi estrogenai.

Kitaip tariant, gali prisidėti prie žarnyno disbiozės sąlygos, susijusios su estrogenų dominavimu, įskaitant fibromų vystymąsi. Cukraus, pieno produktų ir glitimo atsisakymas yra pirmasis žingsnis gydant mikrobiomą. (Jei esate pasirengęs atsisakyti tų estrobolomą naikinančių maisto produktų, išbandykite mano nemokama 4 dienų detoksikacija.) Kitas raktas į sveiko mikrobiomo kūrimą ir palaikymą yra papildantis su puikiu probiotiku.

5. Pagerinkite kepenų veiklą.

Estrobolomas metabolizuoja panaudotą estrogeną. Tada kepenys paruošia jį pašalinti. Taigi, jei jūsų kepenys yra vangios (kaip ir tada, kai jūsų mikrobiomas yra nesubalansuotas), estrogenų gali kauptis organizme – ir vėl jūs susiduriate su estrogenų dominavimu.

Maistas yra galingas kepenų sveikatos svertas. Kepenys klesti, kai valgome specifinis kepenis maitinantis maistas– ir tai labai kenčia kai valgome daug fruktozės turintį perdirbtą maistą ir kai geriame kofeiną. Kepenys naudoja fermentą, vadinamą CYP1A2, kad suskaidytų kofeiną, o tai, kiek arba kiek CYP1A2 pagaminate, yra genetinė. Jei jūsų genai leidžia jums gaminti daug šio fermento, jūs geriau perdirbate kofeiną. Bet jūs esate mažumoje! Apskaičiuota, kad tik 10% gyventojų turi tvirtą CYP1A2 lygį.

Ir štai kur viskas vyksta tikrai Įdomu: CYP1A2 taip pat dalyvauja estrogenų metabolizme. Taigi, jei kovojate su miomomis, yra pagrindo įtarti, kad galbūt negaminate pakankamai šio fermento, o tai pabrėžia, kodėl taip svarbu atsisakyti kofeino. Kad apdorotumėte estrogeną, jums reikia viso jums prieinamo CYP1A2. Jūs nenorite eikvoti savo brangių šio fermento atsargų kofeinui.

Daugiau gerų naujienų apie mūsų RELEASE priedų rinkinį? Tai suteikia jums žinomiausių optimizavimo priemonių, kurios pašalina estrogeno perteklių ir palaiko kepenis per kiekvieną detoksikacijos fazę.

6. Valgykite daugiau iš šių 5 hormonus subalansuojančių maisto produktų: