Geriausi papildai ir dieta sergant fibroma

shutterstock_201210116Jei jums buvo diagnozuota mioma, žinau, kad jau žinote, ko turėtumėte vengti (pieno, raudonos mėsos, visų baltų krakmolingų dalykų). Tikriausiai žinote, kad kontraceptinės tabletės gali tik suvaldyti jūsų simptomus ir gali juos pabloginti, kai atsisakysite jų. Norite susidoroti su ilgalaikiu skausmu, diskomfortu ir gausiu kraujavimu ir norite greitai pamatyti teigiamus pokyčius. Galbūt jūs taip pat norite pabandyti susilaukti kūdikio arba tiesiog norite susigrąžinti senąjį save. O čia padėti jums pasiekti tuos tikslus? Dieta nuo fibromų.

Jei jau žinote, ko vengti sergant fibroma, vadinasi, maistas yra potencialus vaistas. Kai kurie maisto produktai pablogina hormonų kilmės būklę, o kai kurie pagerina. Maistas gali palengvinti simptomus ir netgi sumažinti fibromą iki valdomo dydžio.

Maistas ir papildai, kuriuos įtraukiu į šią mitybą nuo miomų, yra pagrįsti mano žiniomis ir supratimu apie pagrindinę gimdos fibromų priežastį. Remiantis Vakarų medicina, niekas tiksliai nežino, kas sukelia miomus, ir galbūt tai girdėjote iš savo gydytojo. Tačiau mes žinome vieną labai svarbų faktą: jie yra paveikti estrogeno perteklius organizme, todėl jie auga. Tai reiškia, kad po menopauzės (kai bendras estrogeno kiekis organizme yra mažesnis) jų dydis dažnai sumažės.

Taigi, jums reikia požiūrio į savo mitybą, kuris leistų jums apdoroti ir pašalinti šį estrogeno perteklių kuo efektyviau ir greičiau. Savo kūne turite sukurti mažai estrogeno aplinką. Štai kodėl galbūt girdėjote, kad moterys, turinčios fibroidų, turėtų vengti tam tikrų produktų, pagamintų iš gyvūnų, gydomų sintetiniais hormonais – tai yra nereikalingi ir galingi estrogenai, kurie gali sukelti estrogenų dominavimą ir paskatinti fibromų augimą.

Jei manote, kad pienas, raudona mėsa ir visi balti produktai skatina ir uždega miomas, tada čia išvardyti maisto produktai ir papildai veikia priešingai: jie nuramins jūsų vidinę ekosistemą ir sukurs jums tinkamą aplinką. organizmui subalansuoti save.

5 maisto produktai, kuriuos turėtumėte valgyti, jei turite fibroidų

1. Linų sėmenys

Linų sėklos yra maisto produktų grupės, vadinamos „selektyviais estrogenų receptorių moduliatoriais“, dalis. Tai reiškia, kad jie turi įtakos estrogeno poveikiui skirtingoms kūno dalims. Linų sėklos slopina estrogenų jautrumą gimdoje, o tai naudinga, kai turite miomų. Jie taip pat yra puikus skaidulų šaltinis, kurio jums reikia kuo greičiau pašalinti estrogeno perteklių iš žarnyno, kad pašalintumėte jį iš jūsų kūno. Galiausiai, linų sėklos yra a puikus omega-3 riebalų rūgščių (kurios mažina atsparumą insulinui, kuris gali slopinti kepenų veiklą) ir lignanų (kurie jungiasi prie estrogenų receptorių ir neleidžia įsisavinti estrogeno pertekliaus).

2. Sojos

Tiems iš jūsų, kurie yra susipažinę su mano darbu, aš nesu didelis sojų gerbėjas vaisingo amžiaus moterims. Tačiau fibromų atveju tam tikros sojos formos gali būti naudingos. Konkrečiai ieškokite neperdirbtos, ekologiškos sojos tempeh ir miso pavidalu įtraukti į savo dietą. Šios rūšies sojos turi antiestrogeninį poveikį gimdai. Venkite visų perdirbtų sojų, pavyzdžiui, sojų sūrio, sojų mėsos ir kitų mėsos bei pieno produktų pakaitalų. Saikingumas čia yra svarbiausias dalykas, ir aš nerekomenduočiau valgyti sojos kiekvieną dieną, tačiau neperdirbta ir ekologiška soja yra naudinga mitybinė priemonė fibroidams gydyti.

3. Pupelės

Ankštinės daržovės yra puikus skaidulų ir baltymų šaltinis, be to, jie turi mažą glikemijos poveikį, todėl sumažėja uždegimas, dėl kurio gali padidėti miomų augimas. Sutelkite dėmesį į pupeles, lęšius ir mung pupeles. Daugelis sergančiųjų fibroma žino, kad reikia sumažinti mėsos suvartojimą, pupelės ir ankštiniai augalai gali būti sveiki baltymų pakaitalai.

dieta fibroidams gydyti

4. Nesmulkinti grūdai

Jei žinote, kad reikia vengti baltų perdirbtų dalykų, pavyzdžiui, duonos, makaronų ir makaronų, tuomet tikrai ieškosite būdo, kaip juos pakeisti savo mityboje. Nesmulkinti grūdai padeda stabilizuoti insuliną. Didelis insulino kiekis, atsirandantis dėl baltųjų krakmolinių medžiagų (kuris organizme veikia kaip cukrus), yra veiksnys, skatinantis fibromų augimą. Nesmulkinti grūdai taip pat yra puikus skaidulų šaltinis ir padės pagreitinti procesą bei pašalinti estrogeno perteklių.

maistas nuo miomų

5. Kriaušės ir obuoliai

Tai yra kepenų veiklą palaikantys maisto produktai. Gerai veikiančios kepenys yra labai svarbios siekiant užkirsti kelią estrogenų dominavimui jūsų kūne ir jo simptomams, tokiems kaip fibroma. Kriaušėse ir obuoliuose yra flavonoido, vadinamo floretinu, kuris slopina naviko augimą, kartu su daug skaidulų. Šis flavonoidas blokuoja estrogeno gamybą.

Geriausi papildai nuo fibromų

Be mitybos patobulinimų, sukūrėme papildų rinkinį, skirtą fibroidams. Jūs neturite nuolat kentėti per labai sunkias mėnesines ar pernelyg didelį skausmą. FLO Living RELEASE rinkinys siūlo tikslines maistines medžiagas, kurios padeda palaikyti sveiką estrogeną ir medžiagų apykaitą, kad būtų lengviau ir sveikiau.

miomų papildas

Sužinokite daugiau apie RELEASE rinkinio papildus ir kodėl mes kruopščiai atrinkome kiekvieną maistinę medžiagą, kad palaikytume sveiką estrogenų apykaitą, kad būtų lengviau, sveikesni laikotarpiai ir lengviau valdomas srautas.

Visada atminkite, kad kai gausite reikiamą informaciją apie tai, kaip iš tikrųjų veikia jūsų kūnas, galite pradėti rinktis sveikatos priežiūros sprendimus, kurie pagaliau pradės jums padėti! Jūs galite tai padaryti – jūsų kūno mokslas yra jūsų pusėje!

Jūsų FLO,

Alisa

Geri dalykai būna trise:

Noriu išgirsti iš tavęs!

Pirma, ar turite fibromų?

Antra, ar jau vengiate mėsos, pieno produktų ir baltųjų dalykų?

Trečia, visi, kuriuos pažįstate, yra hormoniniai – paskleiskite gerą kiaušidžių karmą ir pasidalykite šiuo straipsniu socialiniuose tinkluose 😉

Reikia daugiau hormoninės pagalbos?

Jei jums reikia šiek tiek pagerinti sveikatą, pats laikas pradėti domėtis, kas vyksta su jūsų hormonais.

Sukūriau 4 dienų hormonų detoksikaciją ir įvertinimą, kad padėtų jums tiksliai suprasti, kas yra ne taip ir kaip galite pradėti atkurti pusiausvyrą, kad jūsų hormonai nebeturėtų kentėti.

Spustelėkite čia, kad gautumėte NEMOKAMĄ detoksikaciją ir įvertinimą!

MĖNESIO FLO:

Pasiruošę susigrąžinti savo sveikatą?

Jums nereikia savarankiškai spręsti savo simptomų. Aš suprojektavau MėnesinisFLO padėti suprasti savo ciklo mokslą ir paspartinti gijimą. Tūkstančiai moterų visame pasaulyje pasinaudojo mano virtualia sveikatos programa MonthlyFLO ir susigrąžino savo sveikatą nuo sunkių PMS, PCOS, miomų, endos, cistų ir kt.! Jei esate pasirengęs jaustis geriau, patikrinkite Mėnesio FLO čia.